Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

masz pytanie
zadzwoń

691 615 876

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek A KUKU

Plan dnia w przedszkolu

Zapraszamy do zapoznania się z planem dnia w przedszkolu. Jest to przykładowy rozkład zajęć. Przykładamy dużą wagę do rozwoju dzieci, ale dajemy dużą przestrzeń do zabawy i zawierania relacji z innymi przedszkolakami. Staramy się podążać za dziećmi i ich potrzebami.

 

6.30 - 8.15

Schodzenie się dzieci do przedszkola.
Zabawy swobodne, indywidualne i inspirowane przez nauczyciela. Praca wspomagająca i korygująca z dzieckiem
Kontakty indywidualne z Rodzicami.

8.30 Śniadanie, zabiegi higieniczne, czynności samoobsługowe, doskonalenie umiejętności samodzielnego i estetycznego spożywania posiłków
9.00 - 10.15 Zajęcia dydaktyczne, realizujące program wychowania przedszkolnego. Pobyt na świeżym powietrzu, dodatkowe zajęcia edukacyjne.
10.30 II śniadanie, talerz owocowo-warzywny, zabiegi higieniczne, czynności samoobsługowe, doskonalenie umiejętności samodzielnego i estetycznego spożywania posiłków
11.00 - 13.00 Zajęcia dydaktyczne, realizujące program wychowania przedszkolnego. Pobyt na świeżym powietrzu, spacery, dodatkowe zajęcia edukacyjne.
12.30 Obiad, zabiegi higieniczne, czynności samoobsługowe, doskonalenie umiejętności samodzielnego i estetycznego spożywania posiłków.
13.00 - 15.00 Czytanie bajek, słuchanie muzyki, zabawy relaksacyjne i/lub leżakowanie. Zabawy inspirowane przez nauczyciela, zabawy swobodne. Zabawy na świeżym powietrzu. Zajęcia dodatkowe. Praca wspomagające i korygująca z dzieckiem. Przygotowanie do podwieczorku.
14.30 Podwieczorek, zabiegi higieniczne, czynności samoobsługowe, doskonalenie umiejętności samodzielnego i estetycznego spożywania posiłków
15.00 - 17.00

Zabawy swobodne, zabawy na świeżym powietrzu.
Rozchodzenie się dzieci do domów.
Kontakty indywidualne z Rodzicami.